Pracujeme s organizacemi všech velikostí i odvětví. Pomáháme jim nastavit efektivní pracovní prostředí a nabídku hodnot pro zaměstnance, tzv. Employee Value Proposition, což přirozeně zlepšuje jejich pracovní výsledky a konkurenceschopnost. Propojujeme lidi s tím, co je skutečně baví a co umí nejlépe. Zvyšujeme jejich šťastnost v práci, protože šťastnost jde ruku v ruce s výkonností a kvalitou.
https://happinessmanagement.cz/wp-content/uploads/2023/08/Hana-Salacova-Svobodova_foto-160x160.png
PhDr. Hana Salačová Svobodová, MBA
Jsem koučka s psychoterapeutickou praxí a bohatými byznysovými zkušenostmi. Mojí vášní je objevování a podporování toho nejlepšího v lidech i v procesech. Při práci kombinuji svou bytostnou systematičnost s uměním se ptát a vidět to důležité. Propojuji tak racionální myšlení se sociálním vnímáním. Využívám při tom svých mezioborových znalostí nabytých studiem a praxí v oblastech ekonomie, psychoterapie, personalistiky a řízení kvality. Mým osobním posláním je pomáhat vytvářet prostředí, ve kterém mohou lidé růst a dosahovat svého plného potenciálu.
https://happinessmanagement.cz/wp-content/uploads/2024/02/Andrea-Srbova_foto1-160x160.jpg
Ing. Andrea Srbová, MBA
Jsem koučka, mentorka a inspirátorka osobního rozvoje. Mojí vášní je pozitivní psychologie a nejnovější poznatky neurověd, které při své práci využívám. Poznala jsem, že koučink je mnohem víc, než jen současný módní trend, že je hluboce změnovým prožitkem, který napomáhá našemu sebe-uvědomění a podporuje naše sebe-vědomí. Mám více než dvacetiletou mezinárodní manažerskou praxi v různých oblastech byznysu (developerství, investice, farmacie). Získala jsem mnoho pracovních zkušeností, které mi pomáhají rozpoznat úskalí a slepé uličky při vedení a rozvoji lidí, a také poklady, které manažerům často zůstávají ukryty.
https://happinessmanagement.cz/wp-content/uploads/2023/10/Veru-11.5.2023-9.1-160x160.jpg
Ing. Veronika Hanzlíková
Jsem mentorka a spisovatelka. Vystudovala jsem potravinářskou a biochemickou technologii. Mám několikaletou zkušenost specialistky kvality (QA) ve výrobní farmaceutické firmě. Spolu s kolegy jsem realizovala audity vlastní výroby a audity u českých, evropských a amerických dodavatelů. Po narození dětí jsem svou praxi rozšířila o výživově-emoční podporu lidí se střevními záněty. Pracuji s nimi na tom, aby mohli i při zdravotních obtížích žít plnohodnotný šťastný život. Jsem autorkou knihy Příběhy českých superpotravin, příruček Ulcerózní kolitida a Crohnova choroba od A do Z, Jak žít kvalitně s IBD a dalších.

naše externí kolegyně

Mgr. Aneta Sadílková
Jsem nutriční terapeutka s dlouholetými zkušenostmi ve zdravotnictví i soukromé sféře. Výživu považuji za důležitou součást životního stylu, ale zároveň jsem přesvědčena, že bez ovlivnění ostatních složek - spánek, psychika, návyky, pohyb - nelze dosáhnout celkové rovnováhy. Změna stereotypů není jednoduchá, a proto si zakládám na individuálním a respektujícím přístupu. Mým osobním posláním je soustavně působit proti extrémním výživovým směrům a módním dietám. Svým klientům vysvětluji základní principy tak, aby si sami byli schopni vytvořit vlastní unikátní režim.
www.nutricniterapie.com
Ing. Renata Ouředníková, MBA
Jsem duší obchodnice s vice než třicetiletou praxí v mezinárodních automotive-firmách. S potěšením mohu říct, že jsem v rámci své profese navštívila většinu výrobních firem v ČR a SR, které mají něco společného s výrobou osobních aut. Ráda komunikuji a spolupracuji s lidmi na všech úrovních. To mě motivovalo k absolvování studia MBA zaměřeného na lidské zdroje, ke studiu andragogiky a koučinku. Jsem pozitivní člověk a své nadšení umím přenést na druhé. Mám ráda výzvy, nevzdávám se. Svou houževnatost a ctižádost jsem získala díky vrcholovému sportu.
Na trénink paměti jsem svou pozornost obrátila v době, kdy u mojí maminky zjistili nádor na mozku a já jí chtěla co nejvíce pomoct. Brain jogging, neboli trénink paměti, pomůže bystřit mozek a zastaví slábnutí jeho funkcí, které nevratně začíná už po čtyřicítce. Zvu vás proto na svůj kurz, přijďte - společně dokážeme paměť podpořit a navíc bude legrace.
https://happinessmanagement.cz/wp-content/uploads/2019/11/Bolton-Group-logo.jpg
https://happinessmanagement.cz/wp-content/uploads/2023/08/Bosal.png
https://happinessmanagement.cz/wp-content/uploads/2023/02/Charita-Praha.png
https://happinessmanagement.cz/wp-content/uploads/2023/02/CZUB-e1676813636583.png
https://happinessmanagement.cz/wp-content/uploads/2019/11/Ferring-Léčiva-logo.jpg
https://happinessmanagement.cz/wp-content/uploads/2019/11/Group4Falck-logo.jpg
https://happinessmanagement.cz/wp-content/uploads/2019/11/H.J.Heinz-logo.jpg
https://happinessmanagement.cz/wp-content/uploads/2019/11/LEO-Pharma-logo.jpg
https://happinessmanagement.cz/wp-content/uploads/2019/11/Lloyds-Register-logo.jpg
https://happinessmanagement.cz/wp-content/uploads/2019/11/Medical-Services-logo.jpg
https://happinessmanagement.cz/wp-content/uploads/2019/11/Moopex-logo.jpg
https://happinessmanagement.cz/wp-content/uploads/2020/07/Mumraj-logo.jpg
https://happinessmanagement.cz/wp-content/uploads/2020/07/Novavax-logo.jpg
https://happinessmanagement.cz/wp-content/uploads/2019/11/SOUTOK-Stavebniny-logo.jpg
https://happinessmanagement.cz/wp-content/uploads/2019/11/Unilever.jpg
Barbora Zálohová, RC Mumraj

Hanka je vášnivý nastavovač, metodik a dotahovač. Velmi praktický balíček pro úspěšný management. Díky ní jsme v naší neziskové organizaci kvalitně a s citem reorganizovali lidské zdroje, nastavili
měření kvality našich služeb a zvládli zprocesovat i obávané GDPR.

Nedala nám pokoj, dokud to nebylo úplně hotové. S obrovskou energií, logikou a úsměvem.

Barbora Zálohová, ředitelka Rodinného a komunitního centra Mumraj

Pavel Hořínek, Ferring-Léčiva

Na Hanku jsem se mohl spolehnout při jakékoliv procesní změně. Sehrála například klíčovou úlohu v nastavování a zajištění personální oblasti, když jsme zdvojnásobovali objemy výroby. Později dokázala výborně implementovat mnoho globálních požadavků do lokálních firemních procesů. Díky jejímu úsilí a efektivitě, které věnovala přípravě, jsme měli snadnou cestu k získání ISO certifikací. Ve firmě zanechala výraznou pozitivní stopu.

Pavel Hořínek, generální ředitel Ferring-Léčiva

Renata Martináková, LEO Pharma

Hanka nás úspěšně provedla několika změnami. Nejprve se pustila do oblasti compliance, potřebovali jsme sladit lokální postupy s požadavky centrály – zanalyzovala situaci, odstranila nedostatky, zaktualizovala dokumentaci a zavedla funkční procesy. Stejně úspěšně si poradila i s oblastí GDPR, o kterou se postarala od dokumentů, přes školení pracovníků, až po průběžný monitoring. Důležitá je pro mne i spolupráce při přenášení globálních personálních systémů do Čech a na Slovensko – s Hankou vím, že vše proběhne spolehlivě, včas a s maximální péčí o pracovníky. Přestože pro nás Hanka pracuje jako externistka, bezvadně zapadla do našeho týmu.

Renata Martináková, Country Lead LEO Pharma CZ/SK

Pavel Fedorko, SOUTOK - Stavebniny

Od kompletního firemního auditu jsem měl po letech stagnace jasné představy. Realita však předčila má očekávání! Jasné a srozumitelné zhodnocení stavu, návrh řešení včetně personálního obsazení. Hanka se nemalou měrou neustále podílí na faktu, že naše společnost prosperuje již 28let.

Služeb Hanky využíváme dlouho a doporučuji to všem, kdo chce své podnikání posunout dál.

Pavel Fedorko, majitel firmy SOUTOK – Stavebniny

Gabriela Selinger

Je mi velkým potěšením doporučit Hanu jako profesionálku v oblasti psychologie. Zná hodnotu své práce a lidí, které podporuje na cestě ke změně v jejich osobním životě. Obdivuji především její schopnost a způsob, jakým klade otázky, které vedou vždy k jasným a vlastně mnohokrát jednoduchým řešením.

Hana je žena s širokým rozhledem, inspirativní a velice kreativní. Mám tušení, že ví co dělá. A dělá to dobře.

Gabriela Selinger